Četrtfinale šolskega tekmovanja za starejše učence

V torek 12.2. je v telovadnici OŠ Trebnje potekalo četrtfinale v rokometu za starejše učence. Poleg domače šole so nastopali še učenci OŠ Šmartno pri Litiji in OŠ Stična. Naši učenci so premagali obe nasprotni ekipi in sicer OŠ Šmartno z rezultatom 27:18, ter OŠ Stično z rezultatom 20:16. To pomeni, da so se učenci uvrstili v polfinale, se pravi med najboljših 9 osnovnih šol v Sloveniji. V ekipi smo imeli tudi najboljšega strelca turnirja, to je bil s 13. goli Matevž Pikelj. Vsem igralcem iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha tudi v nadaljevanju tekmovanja.

Za OŠ Trebnje so igrali: ZAKOŠEK TIT, KOBLAR URBAN, SMOLIČ DAVID, GOREC DAVID, HOČEVAR ANDREJ, SMOLIČ ALEKSANDER, KOTAR PETER, PUŠLAR MATEVŽ, BARTOLJ SAMO, PIKELJ MATEVŽ, KUZMANOVIČ ALEKSANDER, GAZVODA MATJAŽ, SLAVIČ DOMEN, METELKO PATRIK.