Učenci tokrat boljši od učiteljev

Tradicionalno se vsako leto na naši šoli pomerimo učitelji in učenci v odbojki in v nogometu.

Letos so bili učenci uspešnejši, saj so zmagali obe tekmi.

Najprej so se pomerile učiteljice z učenkami. Bolje so začele prve, saj so že vodile s 15 : 11. Nato so učenke naredilo serijo točk in prvi niz dobile z rezultatom 25 : 21. V drugem setu so učenke takoj pritisnile na plin in povedle 15 : 8. Nato so se učiteljice zbrale in izenačile, a na koncu jim je zmanjkalo nekaj športne sreče, saj so izgubile s 26 : 24.

Nogometno tekmo so bolje začeli učenci, saj je Alija Čamdžić s 30 metrov udaril žogo in “lobal” našega golmana. Šok se še ni dodobra polegel, ko so učenci  ponovno zadeli. Po lepem prodoru in podaji v sredino smo si močno žogo v svoj gol preusmerili kar učitelji sami. Nato smo se učitelji zbrali in po lepi akciji je rezultat znižal Marko Radelj, kar je bil tudi rezultat tretjine. V drugi tretjini smo učitelji zaigrali bolje, a ponovno so zadeli učenci, ko je močno podajo iz kota v svoj gol preusmeril kar naš golman. V zadnji tretjini smo oboji imeli nekaj priložnosti, a je rezultat ostal nespremenjen (1 : 2, 0 : 1, 0 : 0).

Učenkam in učencem čestitamo za prikazano.