Prvošolci so postali člani skupnosti učencev OŠ Trebnje

V petek, 11. 10. 2019, smo naše nadobudne prvošolce sprejeli v skupnost učencev. Moderatorka Alina Gričar, predsednica skupnosti učencev OŠ Trebnje, je vse navzoče popeljala skozi naše prednostne naloge, ki smo si jih zadali v tem šolskem letu: do črte odgovornosti, črte samostojnosti in nadgrajevanja vrednot, ki so jih ustvarili učenci sami. Učenci dramskega krožka Podružnične šole Šentlovrenc, pod vodstvom Alenke Kolar in Teje Zajec, so s svojim nastopom obogatili pomemben dogodek. Ravnatelj Rado Kostrevc, ki je spodbudno nagovoril navzoče, je poudaril odgovornost, predanost in pomembnost vsakega posameznika v naši šoli. Najbolj svečan trenutek je bil, ko so prvošolčki odločno zaobljubili, da bodo predano in odgovorno opravljali svoje delo.

Učiteljice 1. razreda