Nov način prijave na govorilne ure

Obveščamo vas, da so učenci dobili prijavne podatke za prijavo v spletno aplikacijo Elektronske govorilne ure (EGU).

Prijavnih podatkov niso dobili učenci, katerih razredniki so bili s starši že prej dogovorjeni za prijavo na govorilne ure (preko oglasne deske, preko skupnih dokumentov …). Ti učenci bodo dobili prijavne podatke pred naslednjimi govorilnimi urami, ki bodo v novembru.

Prijavne podatke dobi vsak starš/skrbnik posebej. Na obvestilu je opisan postopek registracije in prve prijave. Prosim, da navodila natančno preberete. S tem se boste izognili težavam pri registraciji in prijavi.
Govorilne ure na matični šoli so v torek, 8. 10. 2019, na podružničnih šolah pa so v četrtek, 10. 10. 2019.