Anketa o pouku na daljavo na Osnovni šoli Trebnje

Spoštovani starši, dragi učenci.
Zaradi izrednih razmer smo od 16. marca 2020 v Osnovni šoli Trebnje uvedli pouk na daljavo. Za vas smo pripravili posebno spletno stran Izredne razmere z učnimi gradivi in napotki za delo na domu. Zavedamo se, da imate doma različne pogoje za delo, zato bi radi od vas pridobili informacije, na podlagi katerih bomo morda domislili kakšno izboljšavo. Zelo bomo veseli vaših idej. Namen ankete je, da vidimo, kako poteka pouk na daljavo, kje imate težave in kako bi vam lahko pomagali. Kliknite na povezavo do ankete, pri kateri lahko sodelujete tako starši kakor tudi učenci. Anketa bo na voljo do nedelje, 29. 3. 2020.

Za vaše sodelovanje se vam zahvaljujemo.

Ogledate si lahko tudi obvestilo staršem o nadaljevanju poučevanja na daljavo (število ur posameznega predmeta, predlagani urnik dela …), ki ste ga prejeli po e-pošti 25. 3. 2020.

Rado Kostrevc