Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za 2020/21

Spoštovani starši,

sporočamo vam seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2020/21.

Učna gradiva za prvo triado financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, zato bodo učenci prejeli delovne zvezke septembra v šoli brezplačno.

Učenci si učbenike izposodijo v učbeniškem skladu, če prinesejo izpolnjeno naročilnico, s katero boste učbenike iz učbeniškega sklada lahko naročili za vsa leta šolanja vašega otroka.

V luči razmer letos ne bomo delili naročilnic, smo pa bližnjim knjigarnam posredovali naše sezname. Za način nakupa izbranih delovnih zvezkov in potrebščin ter za ponudnika se odločate sami. Želimo vas opozoriti, da preverite pravilnost seznamov, ker za napake, ki bi lahko nastale pri različnih ponudnikih, šola ne more prevzemati odgovornosti. Gradivo za izbirne predmete kupite le, če bo vaš otrok obiskoval nek izbirni predmet. Prav tako bodite pozorni na opombe glede nakupa likovnih potrebščin v posameznih razredih.

Povezave do elektronskih naročilnic različnih ponudnikov

Maja Ule

Knjižničarka na OŠ Trebnje.