Učenci OŠ Trebnje zmagovalci finalnega turnirja v rokometu za starejše učence.

V sredo, 19. 4. 2023 smo se učenci OŠ Trebnje udeležili finala državnega šolskega prvenstva v rokometu za starejše učence. Finalni turnir 3. osnovnih šol je potekal v Škofji Loki, v dvorani Poden. Učenci naše šole so na turnirju najprej premagali domačo ekipo OŠ Ivana Groharja (25:18). V drugi tekmi pa še OŠ Sava Kladnika (26:14) in tako osvojili naslov državnih šolskih prvakov. Sledila je zadnja tekma, ki so jo zmagali domačini in tako osvojili 2. mesto. Med tekmami so nas spodbujali izvrstni navijači, ki so bodrili svoje sošolce skozi celotni turnir, dekleta pa so tudi nastopila s svojo plesno točko.
Rezultati:
OŠ TREBNJE : OŠ IVANA GROHARJA 25:18 (15:9)
OŠ TREBNJE: OŠ SAVA KLADNIKA 26:14 (10: 19)
OŠ IVANA GROHARJA : OŠ SAVA KLADNIKA 23:19 (8:10)
Končni vrstni red:
1. OŠ TREBNJE
2. OŠ IVANA GROHARJA
3. OŠ SAVA KLADNIKA
Našo šolo so pod mentorstvom Marka Radlja zastopali: Lan Udovič, Luka Kresal, Erazem Cizerle, Jan Skol, Anže Perpar, Nele Mežnaršič, Aljaž Zajc, Rok Brčon, , Nik Kokošinek Povhe, Jurij Močnik, Matic Klarič, Aljaž Zajc, Nace Žitnik, Gal Koncilja in Nejc Bartolj.
Spremljevalca pa sta bila Miro Brezovar in Uroš Udovič.
V naj sedmerko zaključnega turnirja so se uvrstili naslednji naši učenci:
LUKA KRESAL
NELE MEŽNARŠIČ
ERAZEM CIZERLE

Vsem udeležencem iskrene čestitke za izjemen uspeh in pa seveda tudi hvala navijačem za izvrstno podporo.
Aktiv športa

IMG_6808693 IMG_209746272