Učenci OŠ Trebnje zmagovalci polfinalnega turnirja v rokometu za starejše učence

V sredo, 15 .3 .2023 smo na  OŠ Trebnje gostili  polfinalno tekmovanje državnega šolskega prvenstva v rokometu za starejše učence. Učenci naše šole so na turnirju najprej premagali ekipo II. OŠ Celje (36:26) V drugi tekmi so se pomerili gostje II. OŠ Celje in OŠ dr. Franceta Prešerna Ribnica (23:32). Sledila je zadnja, najbolj napeta tekma med OŠ Trebnje in OŠ Dr. Franceta Prešerna Ribnica. Fantje so se borili do konca in zmagali  z rezultatom 24:19. S tem so se kot zmagovalci turnirja uvrstili v finale državnega šolskega prvenstva.

Med tekmami so nas razveselila dekleta s svojimi plesnimi in mažoretnimi točkami. Več si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati:

OŠ TREBNJE : II. OŠ CELJE  36:26 (15:9)

1. OŠ CELJE: OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA 23:32 (10: 19)

OŠ TREBNJE : OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA 24:19 (13:10)

Našo šolo so pod mentorstvom Marka Radlja zastopali: Lan Udovič (izbran za njaboljšega vratarja turnirja), Luka Kresal, Erazem Cizerle, Jan Skol, Anže Perpar, Aljaž Zajc, Rok Brčon, , Nik Kokošinek Povhe, Jurij Močnik, Matic Klarič, Aljaž Zajc in Gal Koncilja.

Vsem Udeležencem iskrene čestitke in srečno na finalnem tekmovanju.

Aktiv športa