Regijsko prvenstvo v nogometu za starejše dečke

Danes je v Črnomlju potekalo regijsko prvenstvo v nogometu.

Nastopalo je devet šol, ki so bile razdeljene v tri skupine. V naši skupini sta bili OŠ Loka Črnomelj in OŠ Vavta vas.

Naši učenci so se v prvi tekmi pomerili z domačini, ki so jih presenetili že v 10 sekundi srečanja in s prvim strelom na gol tudi povedli. Naši učenci so se trudili in prikazali všečno igro, a na koncu vseeno morali čestitati nasprotniku. Rezlutat je ostal 1 : 0.

V drugi tekmi so se pomerili  z OŠ Vavta vas. Ves čas so bili boljši nasprotnik, a šele pred koncem prvega polčasa v razmaku minute dvakrat zadeli. V drugem polčasu so zadeli prav tako še dvakrat in nasprotnika premagali s 4 : 0. Po dva zadetka sta dala Luka Kirm in Andrej Stojanović.

Nato smo morali počakati še zadnjo tekmo v skupini, če bi Vavta vas slučajno presenetila domačine in nam odprla vrata v finale. Domačini so bili premočni in so zmagali s 4 : 0.

Tako so naši učenci na koncu osvojili četrto mesto. Za uspeh jim čestitamo.