Medobčinsko prvenstvo v dvoranskem nogometu za mlajše dečke

Danes, 25. 4. 2022, je na naši šoli potekalo medobčinsko prvenstvo v dvoranskem nogometu.

Poleg naše šole sta se ga udeležili še OŠ Veliki Gaber in OŠ Mirna.

Najprej so noge prekrižali naši učenci in učenci OŠ Mirna. Našim nogometašem ni šlo prav nič od nog in so več kot zasluženo izgubili z 0 : 2, saj so bili nasprotniki enostavno boljši.

V drugi tekmi so se pomerili učenci OŠ Veliki Gaber in OŠ Mirna. Po napeti tekmi z veliko priložnostmi in po preobratu, so se na koncu veselili zmage učenci OŠ Veliki Gaber, ki so izkoristili kazenski strel v zadnji sekundi tekme.

Zadnja tekma je odločala, kdo se bo uvrstil na regijsko prvenstvo, ki bo v Črnomlju. Naši učenci so morali premagati OŠ Veliki Gaber. Zaigrali so popolnoma drugače, kot so igrali prvo tekmo in nasprotnika popolnoma nadigrali. Končni rezultat je bil 4 : 0.

Vrstni red:

1. OŠ Trebnje ……………….. 3 točke (4 : 2)
  2. OŠ Mirna ………………….. 3 točke (4 : 3)
  3. OŠ Veliki Gaber ……….. 3 točke (3 : 6)

Za našo šolo so igrali: Luka Kirm, Žiga Sotlar, Urban Koželj, Andrej Stojanović, Nejc Ule, Jaka Dular, Endrit Asani, Maid Topalović, Lan Lesjak in Anže Pekolj.