SLOfit

V letošnjem šolskem letu bomo na naši šoli začeli z uporabo sistema SLOfit.
SLOfit je nadgradnja uveljavljenega nacionalnega sistema, ki ga poznamo kot testiranje za Športno-vzgojni karton (ŠVK).
V spodnjem obrazcu si lahko preberete več o tem, odebelila pa sem odstavek, ki je za nas novost.

V sistem se vključujemo brezplačno, sestavlja ga sklop merskih nalog, ki jih že poznamo, dopolnjen pa je z ugotovitvami, kako se šolarji telesno in gibalno razvijajo. Tako lahko z uporabo aplikacije dostopamo do podatkov o telesni zmogljivosti in dejavnosti ter vidimo, kakšno je zdravstveno tveganje, ki izhaja iz njih. Starši lahko posredujete podatke in analize tudi drugim osebam (zdravnik, trener) ter si omogočite izpis poročil o telesni zmogljivosti.

V kolikor želite starši dostopati do analiz vašega otroka, izpolnite soglasje, da lahko v sistem vnesemo vaš elektronski naslov.

Izpolnjeno soglasje učenec vrne razredniku.
Za več informacij sem vam na voljo.

Urška Barle, aktiv športa

Soglasje za vključitev otroka v SLOfit