Tabor učencev in učiteljev Zdravih šol 1. kroga

V četrtek, 23. 5. 2024, smo se štirje učenci 7. razreda in svetovalna delavka naše šole zbrali na železniški postaji. Z vlakom smo se odpeljali do Ljubljane. Med vožnjo smo se smejali in veliko kartali. Nato smo se sprehodili do OŠ Karla Destovnika – Kajuha, ki je letos gostila srečanje zdravih šol prvega kroga. Učitelji, ki so spremljali učence na tabor, so odšli na spoznavanje Štepanjskega naselja in baročne cerkve v bližini, učenci pa smo sodelovali pri treh delavnicah. Pri prvi smo se usmerjali po poti na mreži ter pri tem spoznavali drug drugega. Pri drugi smo pletli zapestnice prijateljstva ter jih podarjali drugemu. Obrisali smo tudi svoje roke, jih izrezali in naredili skupinsko drevo. Pri tretji delavnici smo igrali igro, ki je bila podobno baseballu. Že takoj za tem smo odšli na zdravo kosilo potem pa na vlak do Trebnjega. Na vlaku smo se spet veliko pogovarjali in igrali. Skratka imeli smo se lepo, doživeli lep dan in sklenili veliko novih prijateljstev.

Amadeja Forjan, Monika Merzel, Mark Skube in Neža Šmid