CŠOD 7. razred Radenci 13. 2. 2023 – 17. 2. 2023

V Trebnje se vračamo predvidoma ob 15.30.

1. dan

Sporočamo, da smo varno prispeli v center šolskih in obšolskih dejavnosti. Ob prekrasnem vremenu spoznavamo pomirjajočo dolino reke Kolpe.

2. dan
Danes smo se po odličnem zajtrku odpravili na aktivnosti raziskovanje gozda in tek na smučeh. Učenci so na aktivnostih zelo uživali in spoznali veliko novega.

3. dan

Nov dan, novi načrti, nove dogodivščine, ki nam prihajajo naproti. Ob učenju v naravi spoznavamo osnove orientacije, osnove animiranega filma in režije, spoznavamo kaj vse nam narava ponuja, plezamo … Naredili smo tudi svoj animiran film, ki je za večina učencev prvi stik s filmskim udejstvovanjem. Zvečer pa smo se sobe predstavile sošolcem.

4. dan

Danes smo ponovno uživali v radostih na snegu, v prekrasnem okolju, aktivnostih na prostem, preizkusili pa smo se tudi v lokostrelstvu

5. dan

Učenci so pospravili sobe in izvajajo še zadnje aktivnosti. Podelili smo priznanja za najboljše. Predviden prihod nazaj v Trebnje bo zapisan na začetku članka.