Nazadnje posodobljeno sreda, 11. 9. 2024 – Jernej Gabrijel

Spoštovani starši, drage učenke in učenci, cenjeni sodelavci!

Na spletni strani Osnovne šole Trebnje smo za vas pripravili vrsto uporabnih informacij, ki vam bodo v pomoč pri spremljanju in sodelovanju v življenju naše šole. Trudimo se, da spletno stran osvežujemo z aktualnimi dogodki in podatki ter informacijami, ki vam omogočajo, da lažje spremljate naše delo.

Starši, na spletni strani lahko najdete podatke o organizaciji šolskega dela, urnike, jedilnik ter pomembna obvestila in dokumente, ki vam bodo olajšali spremljanje napredka in dogajanja v šoli. Spletna stran je namenjena tudi vzpostavljanju odprtega dialoga z vami, saj vas redno obveščamo o vseh pomembnih dogodkih, roditeljskih sestankih in drugih priložnostih za sodelovanje.

Dragi učenci, za vas so na voljo gradiva in viri, ki vam bodo pomagali pri učenju in opravljanju šolskih obveznosti. Prav tako boste na spletni strani našli obvestila o šolskih projektih, interesnih dejavnostih, izletih in drugih zanimivih priložnostih za vaš osebni razvoj. Redno spremljajte aktualne vsebine in se vključujte v aktivnosti, ki vas zanimajo.

Cenjeni učitelji, spletna stran služi tudi kot platforma za podporo vašemu delu. Tukaj so zbrane vse potrebne informacije o izobraževanjih, strokovnih srečanjih in drugih dogodkih, ki omogočajo vaš strokovni razvoj. Prav tako spletna stran olajšuje komunikacijo z vami ter vam nudi dostop do pomembnih šolskih dokumentov in gradiv.

Naša šolska spletna stran je prostor, kjer lahko vsi sodelujemo, izmenjujemo informacije in krepimo medsebojno zaupanje. Vabljeni, da jo redno obiskujete in se vključujete v šolsko življenje.

Verjamem, da bomo s skupnim sodelovanjem, spoštovanjem in odprto komunikacijo ustvarili uspešno šolsko leto, polno znanja, rasti in novih izkušenj.

S spoštovanjem

Ana Kastigar,