ZBIRANJE STAREGA PAPIRJA – Skupaj gradimo boljšo prihodnost!

Spoštovani,

v prihajajočem tednu bomo na Osnovni šoli Trebnje in njenih podružnicah ponovno organizirali zbiralno akcijo papirja. Vsak zbran list papirja je korak k čistejšemu okolju in boljši prihodnosti za naše otroke.

KDAJ?

• Ponedeljek, 23. oktobra 2023, od 6.00 do 14.30
  • Torek, 24. oktobra 2023, od 6.00 do 14.30
  • Sreda, 25. oktobra 2023, od 6.00 do 14.30

KJE?

• Pred kontejnerji RK Trimo (v bližini vhoda v telovadnico Osnovne šole Trebnje). Papir odvržete v za to namenjen kontejner.

Opomba: Podružnične šole bodo zbirale papir ločeno po svojih podružnicah.

Z zbiranjem starega papirja ne le prispevamo k ohranjanju našega planeta, temveč tudi podpiramo naše učence. Denar od zbranega papirja bo v celoti namenjen skupnosti učencev, ki pomaga socialno in finančno šibkejšim družinam, nakupuje šolske pripomočke in podpira učence 9. razredov pri organizaciji zaključnih aktivnosti.

“Skupaj lahko naredimo majhne korake za človeka, a velikanski skok za našo skupnost in okolje.”

Vabimo vas, da se nam pridružite v tej akciji in skupaj naredimo nekaj dobrega za naše okolje in skupnost. Vsak list šteje!

Lep pozdrav,

Franci Kravcar, koordinator zbiralne akcije in mentor skupnosti učencev