Velik uspeh naše zbiralne akcije papirja!

Spoštovani učenci, starši in vsi sodelujoči,

s ponosom in veseljem vam sporočam rezultate naše zadnje zbiralne akcije papirja. Skupaj smo zbrali 13.180 kg papirja, kar je plod skupnih prizadevanj vseh podružnic in matične šole. Ta dosežek je skupnosti učencev prinesel 1.120 €.

Zbrana sredstva bodo v veliki meri namenjena našim devetošolcem, ki se pripravljajo na nove življenjske izzive, del pa bo razdeljen med podružnice in družine znotraj naše skupnosti, ki potrebujejo pomoč.

Iskreno se zahvaljujemo vsakemu, ki je prispeval svoj delček k temu uspehu. Vaša predanost in trud sta dokaz, da lahko skupaj dosežemo velike stvari in pozitivno vplivamo na naše okolje ter skupnost.

Vabim vas, da ohranite zagnanost in se nam pridružite tudi pri naslednji zbiralni akciji, ki bo organizirana v tednu pred prvomajskimi počitnicami 2024.

Zahvaljujem se vam za vašo nesebično podporo in prispevek. Skupaj gradimo boljši svet za naše otroke.

Toplo vas pozdravljam in se veselim nadaljnjega sodelovanja!

Mentor skupnosti učencev Franci Kravcar