Deklamatorji med nami

Dober glas seže v deveto vas, pravijo. Da ta slovenski rek drži, so dokazali tudi deklamatorji z naše šole, ki so med pripravami na tekmovanje Župančičeva frulica zbudili pozornost dijakov Srednje ekonomske šole Novo mesto – smer medijski tehnik. Ti so o naših učencih pripravili prispevek v oddaji, ki si jo lahko ogledate na spodnji povezavi.

Oddaja je za vse nas pomembna še toliko bolj, saj se je v njej kot voditeljica izkazala naša bivša učenka Eva Murn. Tudi o njej govori eden od prispevkov. Oddaja je nasploh zanimiva, saj se dotika raznolikih tem, ki so odlično povezane v celoto. Vidi se, da so njeni sodelavci delo opravili strokovno, predvsem pa srčno.

Prijateljem na EŠNM čestitamo in jim želimo tudi v prihodnje veliko ustvarjalnega naboja.

Oddaja EŠNM

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost